Čas na serveru 13:03:33

Josef Ullmann
V parku

Id: 387702

V parku

  •  / V parku / Josef Ullmann
  •  / V parku / Josef Ullmann
  •  / V parku / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, rám poškozen, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4055x

Vyvolávací cena:

38 500

Příhozy: 48