Čas na serveru 19:07:23

Josef Ullmann
Zima

Id: 417902

Zima

  •  / Zima / Josef Ullmann
  •  / Zima / Josef Ullmann
  •  / Zima / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr 48 x 66 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1442x

Vyvolávací cena:

40 000