Čas na serveru 23:19:55

Josef Váchal
A. Rybička

Id: 1339

A. Rybička

  •  / A. Rybička / Josef Váchal
  •  / A. Rybička / Josef Váchal
  •  / A. Rybička / Josef Váchal
  •  / A. Rybička / Josef Váchal

barevný dřevoryt, rozměr ve výřezu 35 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2524x

Vyvolávací cena:
4 800

11 000