Čas na serveru 19:22:17

Josef Váchal
Bez názvu

Id: 637

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Josef Váchal
  •  / Bez názvu / Josef Váchal
  •  / Bez názvu / Josef Váchal

dřevorytina, rozměr ve výřezu 39 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 1954, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 3460x

Vyvolávací cena:
3 800

23 500