Čas na serveru 19:14:59

Josef Váchal
Chvíle slávy jsem měl

Id: 375012

Chvíle slávy jsem měl

  •  / Chvíle slávy jsem měl / Josef Váchal

barevný dřevoryt/papír, rozměr listu 35 x 25,5 cm, značeno monogramem v tisku vlevo dole a perem vpravo dole, číslo listu 14, nerámováno, volně loženo, přiložena kopie potvrzení o číslování listu

zobrazeno: 1766x

Vyvolávací cena:
3 800

16 000