Čas na serveru 01:57:36

Josef Váchal
Ex libris Božena Kašparová

Id: 35402

Ex libris Božena Kašparová

  •  / Ex libris Božena Kašparová / Josef Váchal

barevný dřevoryt/papír, rozměr tisku 15 x 12 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno 49, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2073x

Vyvolávací cena:

2 600