Čas na serveru 03:00:52

Josef Váchal
Hudební věta

Id: 19602

Hudební věta

  •  / Hudební věta / Josef Váchal

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 27,2 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 2955x

Vyvolávací cena:

12 000