Čas na serveru 10:10:15

Josef Váchal
Konvolut dvou dřevorytů

Id: 696

Konvolut dvou dřevorytů

  •  / Konvolut dvou dřevorytů / Josef Váchal

Kouzla, signováno vpravo dole, rozměr 18 x 15 cm; Černá mše, signováno vpravo dole, datováno 1909, rozměr 23 x 32,8 cm

zobrazeno: 3513x

Vyvolávací cena:

35 000

Příhozy: 49