Čas na serveru 10:35:10

Josef Váchal
Konvolut tří dřevorytů II.

Id: 690

Konvolut tří dřevorytů II.

  •  / Konvolut tří dřevorytů II. / Josef Váchal

Píseň gotiky, signováno vpravo dole, rozměr 20 x 15 cm; Z magie, signováno vpravo dole, rozměr 19 x 14 cm; Vidění, signováno vpravo dole, datováno 07, rozměr 27 x 23 cm

zobrazeno: 3163x

Vyvolávací cena:

38 000