Čas na serveru 22:49:39

Josef Váchal
Les

Id: 35903

Les

  •  / Les / Josef Váchal
  •  / Les / Josef Váchal
  •  / Les / Josef Váchal
  •  / Les / Josef Váchal
  •  / Les / Josef Váchal

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, vlevo dole číslo tisku 1 s popisem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3758x

Vyvolávací cena:

32 000