Čas na serveru 11:40:45

Josef Váchal
Lesní tůň

Id: 398401

Lesní tůň

  •  / Lesní tůň / Josef Váchal
  •  / Lesní tůň / Josef Váchal
  •  / Lesní tůň / Josef Váchal

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 13 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, dřevoryt je původem z Váchalovy knihy Šumava umírající a romantická

zobrazeno: 9295x

Vyvolávací cena:

21 000

Příhozy: 61