Čas na serveru 07:27:26

Josef Váchal
Plattenhauská slať v zimě

Id: 421301

Plattenhauská slať v zimě

  •  / Plattenhauská slať v zimě / Josef Váchal

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, dřevoryt je původem z Váchalovy knihy Šumava umírající a romantická

zobrazeno: 4324x

Vyvolávací cena:

24 111