Čas na serveru 23:40:50

Josef Váchal
Ruda Klinkovský

Id: 160701

Ruda Klinkovský

  •  / Ruda Klinkovský / Josef Váchal

dřevoryt/ruční papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 28,5 cm, signováno autorem vpravo dole, vlevo dole popis, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2100x

Vyvolávací cena:

7 000