Čas na serveru 17:35:39

Josef Váchal
Vedra

Id: 429401

Vedra

  •  / Vedra / Josef Váchal
  •  / Vedra / Josef Váchal
  •  / Vedra / Josef Váchal

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 16 cm, značeno v tisku a tužkou, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1396x

Vyvolávací cena:
3 800

7 611