Čas na serveru 14:44:48

Josef Váchal
Ves Skaliště

Id: 340402

Ves Skaliště

  •  / Ves Skaliště / Josef Váchal

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 49 x 33,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 6158x

Vyvolávací cena:
3 800

30 000