Čas na serveru 08:16:07

Josef Váchal
Výtvarné zjevy

Id: 256001

Výtvarné zjevy

  •  / Výtvarné zjevy / Josef Váchal

barevný dřevoryt/ruční papír. rozměr ve výřezu 73,5 x 47 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 12133x

Vyvolávací cena:

39 000