Čas na serveru 13:11:33

Josef Velčovský
Aprílový golf

Id: 381603

Aprílový golf

  •  / Aprílový golf / Josef Velčovský

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 3426x

Vyvolávací cena:
4 800

57 000

2022,10-1,17,20,07,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 53