Čas na serveru 11:37:56

Josef Velčovský
Aprílový golf

Id: 381603

Aprílový golf

  •  / Aprílový golf / Josef Velčovský

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 19082x

Vyvolávací cena:
4 800

100 000

Účastníci: 19

Příhozy: 96