Josef Velčovský
Dům na ostrově Belle Ille
Id: 498601
olej/plátno fixované na překližce, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 974x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
47 555 Kč
2024,05-1,14,20,50,00
minimální příhoz 1 000 Kč
Příhozy: 54