Čas na serveru 10:03:22

Josef Velčovský
Město

Id: 308504

Město

  •  / Město / Josef Velčovský
  •  / Město / Josef Velčovský
  •  / Město / Josef Velčovský
  •  / Město / Josef Velčovský

olej/plátno, rozměr malby 45 x 60 cm, značeno vpravo dole, autorsky rámováno

zobrazeno: 2021x

Vyvolávací cena:

50 000