Čas na serveru 04:53:49

Znalec na telefonu 602 308 275

Josef Velčovský
Ouverture

Id: 89001

Ouverture

  •  / Ouverture / Josef Velčovský

olej/překližka, rozměr 41 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 96, původní stav

zobrazeno: 145x

Vyvolávací cena:

7 000

2017,09-1,04,21,09,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu