Čas na serveru 12:09:11

Josef Velčovský
Ouverture

Id: 89001

Ouverture

  •  / Ouverture / Josef Velčovský

olej/překližka, rozměr 41 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 96, původní stav

zobrazeno: 1457x

Vyvolávací cena:

52 500

Příhozy: 66