Čas na serveru 11:08:52

Josef Velčovský
Prameny

Id: 275303

Prameny

  •  / Prameny / Josef Velčovský
  •  / Prameny / Josef Velčovský
  •  / Prameny / Josef Velčovský

akryl/plátno/překližka, rozměr 17 x 34 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1827x

Vyvolávací cena:

25 000