Čas na serveru 16:58:21

Josef Velčovský
Růže na golfu

Id: 214905

Růže na golfu

  •  / Růže na golfu / Josef Velčovský

akryl/plátno/deska, rozměr 50 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 1443x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 59