Čas na serveru 23:58:31

Josef Vyjídáček
Akt

Id: 1992

Akt

  •  / Akt / Josef Vyjídáček
  •  / Akt / Josef Vyjídáček
  •  / Akt / Josef Vyjídáček

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 1917, původní stav i rámování

zobrazeno: 2383x

Vyvolávací cena: