Čas na serveru 08:49:11

Josef Vyleťal
Hlava

Id: 1124

Hlava

  •  / Hlava / Josef Vyleťal
  •  / Hlava / Josef Vyleťal
  •  / Hlava / Josef Vyleťal

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 19,5 cm, signováno vpravo dole J. VYLEŤAL, paspartováno, zaskleno, oloupaný rám, původní stav

zobrazeno: 1787x

Vyvolávací cena:

6 000