Čas na serveru 18:58:21

Joza Švasta
Kytice

Id: 1098

Kytice

  •  / Kytice / Joza Švasta
  •  / Kytice / Joza Švasta
  •  / Kytice / Joza Švasta
  •  / Kytice / Joza Švasta

olej/překližka, rozměr 60 x 49,5 cm, signováno vpravo dole Švasta, datováno 1911, na malbě prasklinky, oděrky na rámu, čištěno

zobrazeno: 3026x

Vyvolávací cena:

2 900