Čas na serveru 13:32:44

Jozef Kollár
Vesnička po horami

Id: 32006

Vesnička po horami

  •  / Vesnička po horami / Jozef Kollár

olej/plátno, rozměr 36 x 63 cm, nesignováno, rámováno, původní stav, přiložen posudek PhDr. Gabriely Haščákové

zobrazeno: 1831x

Vyvolávací cena:
6 000

6 000

8.6.2016, 21:30:00

8.6.2016 21:24 6 000 Kč