Čas na serveru 08:51:36

Julie Mezerová-Winterová
Podléšky

Id: 90

Podléšky

  •  / Podléšky / Julie Mezerová-Winterová

olej/plátno, rozměr plátna 35 x 27 cm, signováno LD, drobné oděrky na vyschlém rámu, původní stav

zobrazeno: 2386x

Vyvolávací cena:

27.11.2012, 20:55:00

27.11.2012 20:19 4 500 Kč