Čas na serveru 22:49:41

Julius Mařák
Krajina s kameny

Id: 332101

Krajina s kameny

  •  / Krajina s kameny / Julius Mařák

olej/plátno, rozměr 20,5 x 33,5 cm, neznačeno, oděrky na dobovém rámu , přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové a Mgr. Vlasty Čihákové Noshiro Ph.D.

zobrazeno: 775x

Vyvolávací cena:
9 000

56 000

2021,11-1,15,20,50,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu