Čas na serveru 00:37:58

Julius Mařák
Krajina s kameny

Id: 332101

Krajina s kameny

  •  / Krajina s kameny / Julius Mařák

olej/plátno, rozměr 20,5 x 33,5 cm, neznačeno, oděrky na dobovém rámu , přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové a Mgr. Vlasty Čihákové Noshiro Ph.D.

zobrazeno: 4431x

Vyvolávací cena:
9 000

82 000