Čas na serveru 15:00:33

Julius Viktor Berger
Studie postavy

Id: 61605

Studie postavy

  •  / Studie postavy / Julius Viktor Berger

tužka/papír, rozměr 19 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, původní stav, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 936x

Vyvolávací cena:

2 600