Čas na serveru 02:52:27

Justus Perthes
Europa - náboženské členění

Id: 308822

Europa - náboženské členění

  •  / Europa - náboženské členění / Justus Perthes

mapa/kolorovaný tisk/papír, rozměr ve výřezu 34 x 43 cm, neznačeno, v ploše pospáno, lokální znečištění papíru, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1091x

Vyvolávací cena:

1 600