Čas na serveru 21:18:59

Kája Saudek
Archimedes

Id: 275304

Archimedes

  •  / Archimedes / Kája Saudek
  •  / Archimedes / Kája Saudek

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 30 x 42 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2436x

Vyvolávací cena:

11 500