Čas na serveru 12:52:54

Kája Saudek
Dr. Radim Uzel

Id: 378807

Dr. Radim Uzel

  •  / Dr. Radim Uzel / Kája Saudek

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14 x 40 cm, neznačeno, popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1821x

Vyvolávací cena:

15 000