Čas na serveru 03:36:25

Kája Saudek
Fit

Id: 381402

Fit

  •  / Fit / Kája Saudek
  •  / Fit / Kája Saudek
  •  / Fit / Kája Saudek

kombinovaná technika tuš/akvarel/papír, rozměr listu 36 x 26 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3188x

Vyvolávací cena:

53 000

Příhozy: 56