Čas na serveru 01:07:48

Kája Saudek
Sfinga

Id: 172501

Sfinga

  •  / Sfinga / Kája Saudek
  •  / Sfinga / Kája Saudek
  •  / Sfinga / Kája Saudek

tisk na plechu, rozměr 46,5 x 36 cm, signováno v tisku, v horní části závěsná dírka, plech lehce pomačkaný, na povrchu drobné škrábance, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1901x

Vyvolávací cena:
500

6 515