Čas na serveru 10:01:47

Kamil Linhart
Pláž na Baltu

Id: 174810

Pláž na Baltu

  •  / Pláž na Baltu / Kamil Linhart

olej/lepenka, rozměr 28 x 38 cm, signováno a datováno 60 vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1242x

Vyvolávací cena:

9 555