Čas na serveru 10:52:45

Karel Antropius
Odpočívající oráč

Id: 188105

Odpočívající oráč

  •  / Odpočívající oráč / Karel Antropius

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 44 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1772x

Vyvolávací cena:
800

6 000