Čas na serveru 12:24:39

Karel Antropius
Slunce na sněhu

Id: 194404

Slunce na sněhu

  •  / Slunce na sněhu / Karel Antropius

olej/lepenka, rozměr 34 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozené olištování

zobrazeno: 1260x

Vyvolávací cena:

17.7.2019, 20:08:00

26.5.2019 23:51 1 000 Kč