Čas na serveru 21:33:16

Karel Boháček
Dívky o žních

Id: 51301

Dívky o žních

  •  / Dívky o žních / Karel Boháček

pastel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2401x

Vyvolávací cena:

4 100