Čas na serveru 00:53:36

Karel Černý
Chata

Id: 208105

Chata

  •  / Chata / Karel Černý
  •  / Chata / Karel Černý
  •  / Chata / Karel Černý

kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 20 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1281x

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

8.10.2019, 19:46:00

8.10.2019 9:44 2 200 Kč