Čas na serveru 05:40:36

Karel Černý
Constanta

Id: 2383

Constanta

  •  / Constanta / Karel Černý
  •  / Constanta / Karel Černý
  •  / Constanta / Karel Černý

tuž/papír, rozměr 37 x 25 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 57, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2457x

Vyvolávací cena:

1.9.2015, 21:33:00

1.9.2015 21:22 3 500 Kč