Čas na serveru 01:11:10

Karel Černý
Constanta

Id: 65115

Constanta

  •  / Constanta / Karel Černý
  •  / Constanta / Karel Černý
  •  / Constanta / Karel Černý

pastel/papír, velikost kresby 38 x 48,5 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 57, zaskleno, rámováno, okraje listu drobně poškozeny kapalinou

zobrazeno: 3163x

Vyvolávací cena:
10 000

59 000

Příhozy: 61