Čas na serveru 23:46:28

Karel Černý
Jarov

Id: 28306

Jarov

  •  / Jarov / Karel Černý
  •  / Jarov / Karel Černý
  •  / Jarov / Karel Černý

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 28 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 55, popis, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 2287x

Vyvolávací cena:

17 500