Čas na serveru 09:24:08

Karel Černý
Loďky

Id: 391305

Loďky

  •  / Loďky / Karel Černý
  •  / Loďky / Karel Černý
  •  / Loďky / Karel Černý

pastel/papír, rozměr 50 x 32 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3962x

Vyvolávací cena:

66 100

Příhozy: 66