Čas na serveru 10:42:45

Karel Černý
U baru

Id: 55001

U baru

  •  / U baru / Karel Černý
  •  / U baru / Karel Černý

kresba/tužka/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 14,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 31, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1859x

Vyvolávací cena:

4 100