Čas na serveru 20:25:57

Karel Černý
Vlajkonoš

Id: 20706

Vlajkonoš

  •  / Vlajkonoš / Karel Černý
  •  / Vlajkonoš / Karel Černý
  •  / Vlajkonoš / Karel Černý

tužka/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 16 cm, signováno vpravo dole, datováno 5. 12. 46, věnování, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 2934x

Vyvolávací cena: