Čas na serveru 10:02:14

Karel Černý
Žena a měsíc

Id: 967

Žena a měsíc

  •  / Žena a měsíc / Karel Černý

litografie/papír, rozměr 24 x 39,5 cm, signováno vpravo dole K. Černý tužkou, datováno 45, slepotiskové razítko, volně loženo, nerámováno, pravý spodní roh lehce ohnutý, z pozůstalosti Prof. PhDr. Františka Kovárny, teoretika umění

zobrazeno: 2885x

Vyvolávací cena:

10 000