Čas na serveru 06:36:49

Karel Chaba
Jan

Id: 401004

Jan

  •  / Jan / Karel Chaba
  •  / Jan / Karel Chaba
  •  / Jan / Karel Chaba

akvarel/papír, rozměr cca 46,5 x 34,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, autorsky rámováno, drobné oděrky na rámu, zvlněný papír

zobrazeno: 977x

Vyvolávací cena:

11 100