Čas na serveru 03:23:00

Karel Chaba
Kočka

Id: 475002

Kočka

  •  / Kočka / Karel Chaba
  •  / Kočka / Karel Chaba
  •  / Kočka / Karel Chaba

olej/karton, rozměr 29 x 39 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 787x

Vyvolávací cena:
7 500

25 555