Čas na serveru 18:33:58

Karel Chaba
Konvolut tří kusů

Id: 6010

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / Karel Chaba

barevná litografie/papír, volně loženo, nerámováno, původní stav; 1) Praha, signováno uprostřed dole, datováno 82, velikost tisku 24 x 19,5 cm; 2) Paříž, signováno uprostřed dole, datováno 81, č. 48/50, velikost tisku 30 x 20,5 cm; 3) Čertovka, signováno vpravo dole, datováno 83, vlevo dole č. 187/200, velikost tisku 39 x 29 cm

zobrazeno: 2050x

Vyvolávací cena:
1 800

3 400