Čas na serveru 09:29:59

Karel Chaba
Slepá ulička

Id: 402103

Slepá ulička

  •  / Slepá ulička / Karel Chaba

olej/plátno, rozměr 48 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, malba lokálně promáčknutá

zobrazeno: 1311x

Vyvolávací cena:

49 000

2023,02-1,28,20,09,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 22

Příhozy: 68